Operaceobličeje avíček Ideální péče pro Vás
Zvětšeníprsuimplantáty Ideální péče pro Vás
Liposukcechirurgieodebrání tuku Ideální péče pro Vás

Reference

cs  en  ru 

Naďa W.

Byla jsem s ošetřením v Klinice Dr. Pírka velmi spokojená. Vždy jsem našla radu, příjemné a citlivé jednání lékaře s pacientem. Mohu všem tuto kliniku jen doporučit.

O nás

"Jsme si dobře vědomi toho, že pracujeme v soukromém ústavě a existence naše jest závislá na dobrém jeho jméně."
MUDr. Antonín Pírek, zakladatel kliniky

Klinika Dr.Pírka - nemocnice s osmdesátiletou tradicí.

V rámci zdravotní péče České republiky je jedinečným projektem. Klinika je soukromou nemocnicí ve vlastnictví potomků zakladatele MUDr.Antonína Pírka. Hlavní snahou majitelů je zajistit co nejlepší podmínky k poskytování zdravotní péče. Základním principem poskytování zdravotní péče je švýcarský model osobní odpovědnosti lékaře. Lékař, který pacienta vyšetří a indikuje k operaci, rovněž pečuje o pacienta v průběhu operace a v pooperačním období.

Klinika je specializované pracoviště na všeobecnou chirurgii, ortopedii a plastickou chirurgii. V ortopedii patří mezi přední pracoviště v České republice provádějící operace kloubních náhrad a artroskopické operace.

Plastická chirurgie má více než dvacetiletou tradici. Zavedení tohoto oboru na Klinice Dr.Pírka je hlavně zásluhou docenta MUDr.Jana Měšťáka. Plastickou chirurgii zajišťuje MUDr.Radek Lhotský.

Klinika je vybavena nejmodernějšími operačními sály a nadstandardně vybavenými designovými pooperačními pokoji. V roce 2013 byla vyhlášena Českou společností pro akreditace ve zdravotnictví „Nemocnice objev roku 2013“. O pacienty pečuje zkušený tým lékařů a zdravotnického personálu.

Oční víčka

Vzájemný pohled do očí – je prvním dojmem, tím vše začíná.

Více informací

Operace prsu

Perfektní postava a zdravé sebevědomí je snaha nás všech. V některých případech je vhodná i pomoc plastického chirurga.

Více informací

Plastika obličeje

Svěží, neunavený pohled je velkou předností v každodenním kontaktu.

Více informací