Operaceobličeje avíček Ideální péče pro Vás
Zvětšeníprsuimplantáty Ideální péče pro Vás
Liposukcechirurgieodebrání tuku Ideální péče pro Vás

Reference

cs  en  ru 

Naďa W.

Byla jsem s ošetřením v Klinice Dr. Pírka velmi spokojená. Vždy jsem našla radu, příjemné a citlivé jednání lékaře s pacientem. Mohu všem tuto kliniku jen doporučit.

Reference

Vážení přátelé,

jsem moc rád, že mohu jménem baletu Národního divadla poděkovat Klinice Dr. Pírka v Mladé Boleslavi za lékařskou péči, díky které se tančící a přední sólisté Baletu Národního divadla vrací zpět ke své umělecké profesi.
Do dalších let přejeme vše dobré.
Petr Zuska
Umělecký šéf Baletu ND

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat za péči a starost. Jsem ráda, že jsem byla u Vás na klinice.

Lucie R.

Byla jsem s ošetřením v Klinice Dr. Pírka velmi spokojená. Vždy jsem našla radu, příjemné a citlivé jednání lékaře s pacientem. Mohu všem, kteří mají zdravotní problémy tuto kliniku jen doporučit.
Naďa W.


Doporučuji tuto špičkovou nemocnici v překrásném prostředí, s profesionálním přístupem personálu, s úžasnou odborností lékařů a péči ostatního zdravotního personálu, takovou jsem dosud jinde nezažila. Děkuji vám
Hana K.

Dobrý den, Před měsíce jsem byl pacientem Vaší kliniky. Chtěl bych touto cestou vyjádřit svou maximální spokojenost s lékaři i dalším ošetřujícím personálem. Příkladná péče i hezké prostředí je u vás na vysoké úrovni. Děkuji všem za pomoc a přeji další úspěchy.
Jiří P.

 

Děkuji srdečně za lékařskou péči všemu Vašemu personálu, jak lékařskému, tak sestřičkám a ostatním. Vaše nadstandartní služby ve všech případech nemají chybu.
Karel J.

Oční víčka

Vzájemný pohled do očí – je prvním dojmem, tím vše začíná.

Více informací

Operace prsu

Perfektní postava a zdravé sebevědomí je snaha nás všech. V některých případech je vhodná i pomoc plastického chirurga.

Více informací

Plastika obličeje

Svěží, neunavený pohled je velkou předností v každodenním kontaktu.

Více informací